Body Scanalyser | Anima Rapha
Çankaya/Ankara/Türkiye
0 (850) 217 92 54
0 (312) 473 99 33
0 (507) 217 92 54

Body Scanalyser

Facebook'ta Paylaş
Tweetle

Body Scanalyser

Body Scanalyser insan vücudunun ürettiği elektromanyetik dalgaları kullanarak, hızlı bir şekilde analiz yapan yeni bir sistemdir. Yeni nesil bir check up ürünüdür. Dakikalar içerisinde sonuç verir ve güvenirliliği kanıtlanmıştır. Mevcut problemler veya riskli durumlar hakkında bilgi verir. Body Scanalyser ile check up yaptırarak kardiyovasküler sistem, iskelet sistemi, organların fonksiyonları, kolesterol, hemotoksin, vitamin, mineral, eser element, ağır metal gibi vücudumuz ile ilgili bilgilere ulaşabiliriz.
 
İnsan vücudunda bulunan hücreler, atomlar sürekli olarak yer değiştirirler, bölünürler ve yenilenirler. Hücresel düzeyde gerçekleşen bu hareketler ile sürekli vücudumuzda elektronlar hareket halindedirler. Elektronların hareketi ve yük değişimi ile oluşan elektromanyetik dalgalar Body Scanalyser’ın temelini oluşturur ve check up yapma şansı sağlar.
 
Kişinin üzerinde bulunan metal malzemeler alındıktan sonra eline verilen bir el elektrotu ile 2 dakika içerisinde 40 ayrı başlıkta 240 parametre değerlendirilir. Yapılan mini check up sonrasında ciddi düzeyde bulunan problemler için ekstra testler yaptırılmak için bir sağlık kuruluşuna yönlendirilmektedir.
 
Body Scanalyser en büyük avantajı birçok parametreyi hızlıca değerlendirmesidir. Tedavi kavramı bir bütündür. Bunun içerisinde yapılan fiziksel uygulamalar kadar kişinin organlarının fonksiyonları, vitamin, mineral değerlerler tedavide üzerinde durulması gereken bir konudur. Yapılan check up sonrası hızlıca elde edilen bilgiler hem tedavimize destek vermekte hemde bizlere yol göstermektedir.
 
Body Scanalyser ile değerlendirilen kişi hakkında fiziksel değerlendirme öncesi bilgi sahibi olunur ve doğru değerlendirme yapılmasını sağlar. Başarılı bir tedavi doğru değerlendirmenin ürünüdür.