Self Lifting | Anima Rapha
Çankaya/Ankara/Türkiye
0 (850) 217 92 54
0 (312) 473 99 33
0 (507) 217 92 54

Self Lifting

Facebook'ta Paylaş
Tweetle

Japon Lifting Yöntemi nedir?

 

Japon Lifting yöntemi 15 ülkede kabul görmüş doğal, cerrahi girişim gerektirmeyen bir yüz germe yöntemidir. Japon lifting tekniğinin geliştirilmesi sürecinde, diğer yüz terapi yöntemleri ve kozmetik ürünler incelenmiş ancak etkisini Japon Lifting kadar uzun süre koruyan ve doğal bir tedavi yöntemi bulunamamıştır.

 

Japon Lifting yüzü doğal yollarla rejenere eden ve gençleştiren hem kadın hem de erkeklerde uygulanabilen cerrahi ve herhangi enjeksiyon içermeyen bir yöntemdir. Yaş ilerledikçe yüz kaslarının kollajen ve elastin üretimi yavaşlamakta bunun sonucunda da deri nemini ve elastikiyetini kaybetmektedir. Kırışıklıklar, ince çizgiler ve sarkmalar daha da belirginleşmekte ve yüzde daha yaşlı bir görünüme neden olmaktadır.

 

Bugüne kadar daha genç bir görünüme sahip olmak için birçok yöntem geliştirilmiştir; enjeksiyonlar, botoks, cerrahiler vb gibi. Bütün bu yöntemler kimyasal madde ve cerrahi bir girişim gerektirir. Bu yüzden etkileri uzun süre olmamakla beraber, yan etkileri oldukça fazladır. Ancak Japon Lifting Yöntemi tamamen doğal bir yöntem olup, cilt ve cilt altı dokuların fizyolojik yapısına uygun bir şekilde tedavi eder.

 

Japon Lifting;

 

·         Yüzdeki kasların tonusunun düzenlenmesine yardımcı olarak yerçekiminin yüzdeki etkilerine karşı savaşır.

·         Yüzü kaldırır ve gerer

·         Yüzdeki kan dolaşımını ve lenfatik drenajı düzenler ve

·         Yüzün temel yapı taşları olan kollajen ve elastin yapımını artırır.

·         Akne ve yüzdeki lekelerin giderilmesine de yardımcı olur.

 

Sonuç; genç ve ışıldayan bir görünüm…

 

Kimlere uygulanır?

 

Oldukça doğal bir yöntem olan Japon Lifting her yaştan kadın ve erkeklere güvenle uygulanabilir. Uygulama için kırışıklıkların derinliği ve sayısı önemli değildir. Aynı zamanda koruyucu bir yöntem olarak da uygulanır. Kırışıklığın oluşmasını beklemek sadece tedavi sürecini uzatır. Bu yüzden erken müdahale ile kırışıkların derinliği kısa sürede azaltabilir ve hatta oluşması engellenir.

 

Japon Lifting Yöntemini seans süresi ve sıklığı nedir?

 

Japon Lifting yöntemi ile en etkili sonucu alabilmek için seanslar 4 hafta boyunca haftada 3 kez şeklinde planlanmalıdır. Fakat kırışıklığın derinliğine göre seans sıklığı ve sayısı değişebilir. Tedavi süresince yüzünüzdeki gerginlik hissi artacak ve zamanla sarkmış bölgelerin toparlandığını göreceksiniz. Tedavi sonrasında ise daha genç ve parlak bir cilde sahip olmanın yanı sıra kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

 

Self-Lifting nedir?

 

Anne karnında ilk oluşmaya başlayan yapı cilt hücresidir. Ceninde 18 gün boyunca sadece deri hücresi üretilir. Bu kadar değerli ve göz önünde olan cildimizi korumak oldukça kolaydır. Japon Lifting Yöntemi sadece profesyoneller tarafından değil kişinin kendisi tarafından da eğitimi alınarak yapılabilir. Böylece yaşam boyu başka hiçbir tedaviye gerek duymadan kolay, acısız ve iğnesiz bir şekilde kendi kendine uygulama kolaylığı vardır.