Thermie-Roll Terapi | Anima Rapha
Çankaya/Ankara/Türkiye
0 (850) 217 92 54
0 (312) 473 99 33
0 (507) 217 92 54

Thermie-Roll Terapi

Facebook'ta Paylaş
Tweetle

Thermie-Roll Terapi

Thermie-Roll Terapi, vücudun çeşitli bölgelerine ısı uygulayarak yapılan bir Sorensensistem™ tekniğidir. Bu teknikte doğal Japon bitkileri tütsü haline getirilir ve metal tüpler içerisine yerleştirilerek kullanılır. Thermie-Roll Terapi Japonya ve Kore kaynaklıdır.Kullanılan bitkilerin ve ısının terapatik etkileri vardır. Tütsünün yakılmasıyla elde edilen duman ise tedavi sırasında bir nevi aromaterapi rolü üstlenir.
 
Cerrahi izlerini, sezerayan izlerini ,sarkmış cilt, ağrıyı, selüliti ve çatlakları tedavi eden Thermie-Roll Terapi ; insan vücudunu, güzelliği ve sağlığı geliştirir ! Thermie Roll Terapi; cerrahi izlerini, sezerayan izlerini, sarkmış cilt, ağrıyı, selüliti ve çatlakları tedavi ederken derideki bölgelerin uyarılması ile bağışıklık sistemi ve kan dolaşımını aktive eder. Tedavi aynı zamanda anti-inflamatuar bir etkiye de sahiptir. Bütün vücuttaki eklemler, kaslar, kemikler vb. ağrıyı azaltır.
 
Kaslar gergin olduğunda biriken atık maddeler ağrıya, hareket kısıtlılığına ve kas spazmına sebep olur. Thermie Roll Terapi kullanılarak kaslardaki kan ve lenf dolaşımı artırılır, zararlı maddelerin dokulardan uzaklaştırılması hızlandırılır. Aynı zamanda dokuya oksijenden zengin kanın gelmesi sağlanır. Canlılık verir. Isı ve aromaterapi, terapatik etkisini artırır, sağlık üzerinde derin ve yararlı etki sağlar.
 
Güzellik İçin Thermie Roll Terapi
Thermie- Roll Terapi deride kan dolaşımını ve hücre metabolizma hızını artırır. Cerrahi ,sezeryan izlerindeki, çatlaklardaki ölü hücreleri ısı ile uyarılmasını sağlar. Sonuç olarak hücreleri yeniler bu da cerrahi ve sezeryan izlerinin, lekelerin ve kırışıklıkların gözle görülür bir şekilde azalmasına neden olur. Gözaltı torbaları, göz etrafındaki koyu renk çizgiler ve düşük göz kapağı kısa sürede kaybolur. Diğer anti-aging metotlarına göre DAHA HIZLI, DOĞAL ve ETKİLİDİR.
 
THERMIE-ROLL TERAPi’NİN ETKİLERİ 
- Sarkmış ciltin/derinin tonusunu artırır
Kırışıklıkların azaltılması ve kaybolmasında etkilidir.
Kan dolaşımını artırır.
Bağışıklık sistemini güçlendirir.
Metabolizma hızını artırır.
Ölü hücreleri canlandırır, hücreleri yeniler.
 
 
 THERMİE-ROLL TERAPİ KULLANIM ALANLARI 
Cerrahi izleri
Sarkmış cilt ve dokular
Çene altındaki yağ tabakası
Herhangi bir inflamasyonda
Bütün ağrılarda
Çatlaklarda
Kas gerginliklerinde
Selüliti azaltmada kullanılır.
Varikoz ven
Kollardaki kasları gerginleştirmek
Bacaklardaki selülit
Çatlaklar ve yara izleri